Termín a miesto

Termín konania

13. jún 2019 od 9:00

 

Miesto konania

Stavebná fakulta Slovenskej technickej univerzity v Bratislave

Radlinského 11, 810 05 Bratislava

Vchod z ulice Imricha Karvaša

N 48.152102, E 17.115487

miestnosť B101

 

Trasa z Hlavnej železničnej stanice

Na železničnej stanici treba nastúpiť na električku č. 1 (električkové zastávky sú o úroveň nižšie ako stanica – vedie tam eskalátor označený čiernou líniou na podlahe). Lístok treba kúpiť v automate na zastávke (15min. za 0,70€). Treba vystúpiť na tretej zastávke (názov STU) hneď za Úradom vlády. Zastávka je zboku budovy STU - zo zastávky potom treba prejsť po prechode cez cestu k budove STU, prejsť popri nadchode cez parkovisko a vojsť hlavným vchodom (je v nízkej širokej budove a vedie k nemu široké schodisko). Vnútri v budove bude šípkami označená miestnosť.

Cesta zo stanice pešo trvá asi 10 minút a je veľmi jednoduchá – stačí nasledovať električkové koľaje až k miestu, kde sa rozdvojujú v tvare T (tam je budova Svf). Trasa na Google maps je tu:

https://bit.ly/2VrdxRL

Trasa z autobusovej stanice Mlynské nivy

Na autobusovej stanici treba nastúpiť na trolejbus č. 210 a vystúpiť na zastávke Račianske mýto. Tam treba prestúpiť na električku č. 3, 5 - zastávka Slovenska technická univerzita. Zastávka je zboku budovy STU - zo zastávky potom treba prejsť po prechode cez cestu k budove STU, prejsť popri nadchode cez parkovisko a vojsť hlavným vchodom (je v nízkej širokej budove a vedie k nemu široké schodisko). Vnútri v budove bude šípkami označená miestnosť.

Parkovanie

V areáli STU nie je možné parkovanie, v blízkom okolí sú k dispozícii platené parkovacie miesta

Kontaktný formulár (nie registrácia)

Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Vyplnte toto políčko
Chyba vloženia súboru: - Súbor je veľký (MB) max. {{f.$errorParam}}
Pracujem...
Pracujem...